Ezzel a góllal egyenlített a magyar válogatott Írországban - videó

Nagyon gyorsan válaszolt az írek semmiből szerzett találatára a magyar csapat.
2024-06-04 22:09:04

Cristiano Ronaldo zokogott csapata drámai veresége után - videó

A csapata az Al-Nasszr 1-1 után tizenegyesekkel kikapott legnagyobb hazai riválisától, a bajnok Al-Hilaltól a szaúdi kupa döntőjében.
2024-06-01 09:09:40

A Barcelona nagy meglepetésre menesztette Xavit, a hírek szerint már az utód is megvan

Fabrizio Romano szerint a német Hansi Flick válthatja.
2024-05-24 15:10:44

2024-05-24 15:10:13

Lisztes góllal búcsúzott, a Fradi esélyt sem adott az Újpestnek

A Fradi sorozatban a 16. Újpest elleni derbijét nyerte meg.
2024-05-19 23:07:12

Pazar szabadrúgásgóllal tartotta életben Európáról szóló álmait a Napoli

Pedig a Fiorentina az első félidőben három perc alatt fordított az előző idény bajnoka ellen.
2024-05-18 09:09:08

2024-05-18 09:07:27

Imre Bence győztes góllal búcsúzott a Fraditól

2024-05-15 20:07:26

A Tottenham hajrában szerzett góllal tartotta életben BL-reményeit, és ejtette ki a Burnley-t

Kerkez Milos eltiltás miatt nem játszott, csapata kikapott.
2024-05-11 19:09:50

2024-05-11 19:07:31

Ezúttal a Chelsea gázolt át az egyik londoni riválisán

A Brighton meglepetésre megverte az Aston Villát.
2024-05-05 18:08:08

Schäfer gólpassza visszahozta a reményt, az Union mégis hétgólos meccset bukott

A Bochum óriási meglepetésre szünetben már három góllal vezetett.
2024-05-05 18:07:50

2024-05-05 18:06:38

2024-05-05 18:06:34

Bohócgólra bődületes bomba volt a válasz, megint kikapott a Mezőkövesd az NB I-ben - videó

A borsodi csapat igyekezett tisztességgel lejátszani a meccset, és legalább annyit elmondhat, hogy nem kapott ki.
2024-05-04 15:08:00

Videókkal akarják bizonyítani, hogy Diego Maradona valójában ufó volt

Még ötvenévesen is utolérhetetlen volt az argentin zseni.
2024-03-15 09:09:12

2024-03-15 09:06:47

A vb-döntők leghíresebb pillanatát parodizálta ki Berlinben a Napoli két focistája - videó

A helyszín is stimmelt, hiszen az Olympia Stadionban esett meg a sporttörténelmi esemény.
2023-10-24 19:10:02

A szurkolók barátkoztak, kikapott a Hertha - videó

Ellenfele meg is előzte Dárdai Pál csapatát.
2024-04-21 16:08:22

Megalázták a szurkolók Cristiano Ronaldót - videó

Csapata kikapott, a szurkolók kigúnyolták.
2023-12-02 09:22:17

Ezzel a góllal szerzett vezetést a magyar válogatott

Az NB I gólkirálya egy szép akció végén talált be a litvánok kapujába.
2023-06-20 22:14:41

Elképesztő góllal zárult a magyar válogatott focista csapatának meccse - videó

Nem akármilyen sorozatot tört meg a gólszerző.
2023-06-22 09:12:30

Szoboszlaiék őrülten nagy góllal nyertek - videó

Jürgen Klopp csapata a vártnál nehezebben győzte le az utolsó Sheffieldet.
2024-04-04 23:07:33

Szörnyethalt egy szurkoló az olasz focirangadó közben - videó

Több mint 50 ezren voltak a stadionban, mégis csak órákkal a meccs után találtak rá a holttestére.
2023-10-31 11:12:34

Zseniális ollózós góllal talált be az NB I leggyengébb csapata - videó

Sztevan Drazsics régen talált be, de erre a gólra egészen biztosan megérte várni.
2024-03-09 14:08:01

Ezzel a bombagóllal szerzett vezetést a Fradi a Hamrun otthonában - videó

Már a harmadik percben betalált a magyar bajnok új igazolása.
2023-08-10 21:45:22

Szucsánszki remekelt, kiverte élvonalbeli ellenfelét az Esztergom

Az NB I/B harmadik helyén álló, Elek Gábor edzette csapat húsz perc után vette át az irányítást, a félidőben 14-12-re vezetett, majd a második játékrészben többször is vezetett hét góllal. A 30-25-ös győzelemhez Csiki Renáta hét, Szucsánszki Zita hat góllal járult hozzá. Női kézilabda Magyar Kupa, 3. forduló Esztergomi Vitézek
2023-11-14 21:07:39

Átverte a világot a halálával Napóleon

Legendák sora kapott szárnyra a gyomorrákban elhunyt francia császárról, aki orvosával is összejátszott halálos betegen, hogy elhitesse mindenkivel, megmérgezték. Sőt, az is elterjedt, hogy álnéven Veronában árult szemüvegeket, s palotaőrök lőtték le.
2023-12-09 10:06:51

2023-12-09 10:06:19

Lemásolta a Montenegró elleni második félidőt a kéziválogatott a vébén

A félidőben még egy góllal vezetett, ám végül 26-22-re kikapott a magyar női kézilabda-válogatott a világbajnokság középdöntőjében Svédország ellen. A második felvonásban az addig jól működő támadójáték, illetve a védekezés is nagyon visszaesett, miközben a svéd kapus, Bundsen elkapta a fonalat. A vereség azt jelenti, hogy a magyar csapat, amelynek lesz még egy mérkőzése Horvátország ellen, már nem juthat be a negyeddöntőbe. The post Lemásolta a Montenegró elleni második félidőt a kéziválogatott a vébén first appeared on 24.hu.
2023-12-09 22:07:51

Esélyt se hagyott egykori edzője kézicsapatának a Veszprém

A hazaiak keretéből Omar Jahja és Nagy Benedek hiányzott, míg a Xavi Sabaté edzette vendégeknél ott volt a pályán az egyaránt veszprémi múltú Fazekas Gergő, Mirko Alilovic és Mirsad Terzic, valamint a korábbi szegedi Dmitrij Zsitnyikov. A hetedik percben a Veszprém már 5-2-re vezetett, ráadásul a Plock büntetőt hibázott. Gasper Marguc góljaival tovább növelte előnyét a házigazda, ezért Sabaté időt kért. A játék képe ezután sem változott, a hazaiak pontosabban támadtak és hatékonyabban védekeztek, de a huszadik perctől a szünetig már nem nőtt tovább az előnyük (14-9), írta tudósításában az MTI....
2023-10-19 21:06:53

A küszöb elengedése óta nem volt ilyen erős a svájci frank

Közel kilenc éve volt utoljára a mostaninál erősebb a svájci frank az euróval szemben, amikor a svájci jegybank elengedte meglepetésre az árfolyamküszöböt
2023-12-07 14:07:19

A Fiorentinának ami a Fradi ellen nem ment, azt megcsinálta a címvédő otthonában

Bravúrgyőzelmet arattak a firenzeiek.
2023-10-09 10:08:38

2023-10-09 10:13:00

A semmiből indult, az utcán adogatta el a járókelőknek a portékáját

Ma pedig nagy meglepetésre készül egy budapesti téren.
2023-09-26 09:19:22

Újra együtt Szandi és Fenyő Miklós

Hatalmas meglepetésre készülnek.
2023-12-12 21:10:03

Megválasztották Balog Zoltán utódját a reformátusok

Meglepetésre nem a korábbi jelölt kapta meg a tisztséget.
2024-04-24 12:10:00

2024-04-24 12:07:21

A Napoli csatára akkora gólt vágott, mozdulni sem tudott a kapus

Kiütéses sikert aratott az olasz címvédő.
2024-04-07 21:09:39

2024-04-07 21:07:22

Újra nyert a bajnok, a címvédő lassan lemondhat a BL-ről

A fővárosiak pontot mentettek, de ezzel ők is lépéshátrányba kerülhetnek.
2024-04-28 21:08:23

2024-04-28 21:07:09

Rangadót nyert az Inter, újra az élre állt

Simán nyert a Fradi európai ellenfele is.
2023-12-03 23:07:07

A sereghajtó legyőzésével zárta az idényt a bajnok Napoli

Az utolsó fél óráig tartotta magát a vendégcsapat.
2023-06-04 22:08:51

2023-06-05 02:08:46

Újabb barcelonai összeomlás jöhet - élő

Az Arsenal-Porto és a Barcelona-Napoli párharc is teljesen nyílt még.
2024-03-12 21:09:22

Szívrohamot kapott a sportigazgató, elhalasztották az olasz sztárcsapat bajnoki meccsét

Nem bírt egymással az Inter és a Napoli a forduló rangadóján.
2024-03-18 00:06:58

Tíz pontot vontak le az olasz rekordbajnoktól

A vártnál kisebb büntetést kapott a Juventus.
2023-05-22 22:09:16

Hatalmas meglepetésre otthon bukott a kiscsapat ellen a bajnoki címvédő Napoli

A 91. percben dőlt el a három pont sorsa.
2023-11-12 15:07:44

A Manchester United orra elől szerzett játékost a Bayern

Az olasz bajnoktól a némethez szerződik a 26 éves hátvéd.
2023-06-29 11:09:59

2023-06-29 11:16:31

Hamarosan kirúghatják az olasz címvédő edzőjét, már utódját is tudni vélik

Egyre nagyobb a baj Nápolyban, változást sürgetnek.
2023-11-13 15:09:45

2023-11-13 15:06:53

A Juventus több mint két év után kapta el a Napolit

A címvédő elleni hazai találkozót Federico Gatti gólja döntötte el.
2023-12-09 10:11:06

2023-12-09 10:07:24

Svédország is kipipálva, csoportgyőztesként robog tovább a junior kéziválogatott

A magyar férfi junior kézilabda-válogatott csoportelsőként jutott a negyeddöntőbe a világbajnokságon, mivel 29-26-ra legyőzte Svédországot a felsőházi középdöntő második fordulójában, hétfőn Athénban. A mezőny legjobbjának megválasztott Imre Bence 11, Fazekas Gergő öt góllal, Mikler Krisztián 12 védéssel járult hozzá a sikerhez. A magyarok a csoportkörben mindhárom, a középdöntőben mindkét mérkőzésüket megnyerték, és a negyeddöntőbe jutottak. A legjobb nyolc között csütörtökön 21 órától Berlinben lép pályára Sótonyi László szövetségi edző csapata. Az ellenfél az a horvát válogatott lesz, amely...

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   apro hirdetesek   •   dubaj   •   aproka1   •   ors   •   advertise   •   slash   •   marka   •   wmn   •   fold napja 2024   •   al ain   •   talpra magyarok   •   marina city   •   ingyenhirdetes   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   natcon   •   elmar wepper   •   "ing   •   akgggarmi   •   kádak   •   esten   •   szaz   •   akc   •   b rös   •   pain hustlers   •   f1 mexico   •   pepper x   •   Evita   •   stat   •   1947   •   bayern arsenal   •   haarp   •   aaa   •   superapro   •   post malone   •   seoul   •   mobile   •   dior   •   reacher   •   omegle   •   danka   •   netapro   •   bableves   •   ingatlan   •   energiaital   •   invincible   •   travis kelce   •   kek pelikan

TOP keresesek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   minden idok legjobb futballistajarol forgatott filmet a netflix   •   vehetett   •   egyre nagyobb a haborus kaosz a felrobbantott krimi hid utan 2   •   bloc   •   kozgyulest tart a gloster 2   •   nyakon lottek egy ket honapos foxit tiszapuspokiben   •   mdmc   •   piste   •   calicioinmobiliaria.   •   iphone osok figyelem komoly pert inditottak az apple ellen az icloud felhoszolgaltatas miatt   •   SzárvágóSzárzúzóSzár tépőEladó!!GYÁRI   •   hirtv radar 180 millio forintert kelt el michael jackson hasznalt kabatja   •   felz   •   a tetthelyen hagyta a kutyajat lebukott az inancsi betoro   •   hosnek tunt de a vadak szerint new york kormanyzoja szexualisan zaklat fenyeget es elhallgat   •   lithuania plans barrier on belarus border to stem migrant flow   •   neumann labs a pozitiv koronavirus esetek 90 a omikronos magyarorszagon   •   a nemzetbiztonsagi szakszolgalat es telekom is kiadta a riasztast ne doljon be ha ilyen sms t kap 3   •   megoldodott a windows 11 bosszanto hibaja   •   államról   •   megnyitottak a krki lng terminalt   •   uzbekistan says it downed afghan military plane crossing in   •   interneten pénzt keresni   •   Hordozhatjtkgpbreszt   •   Nyrbtor   •   semmibol nem tanulunk a titan tragediaja utan most a vilagurt akarjak meghoditani a szupergazdagok 153 millio forint egy ut 3   •   x8ei9r   •   ojqnn3   •   megneztuk a kulonleges utolso gyori audi tt rs roadstert mellyel autistakat tamogatnak 2   •   csak ugy omlottek ki belole mint egy horrorfilmben 60 ezer meh lakott egy kislany szobajanak falaban azt hitte szornyeket hall 2   •   robot artist ai da self portraits go on display   •   eso havas eso onos eso es fagyott eso is var rank a hetvegen   •   negyszer annyit er egy magyar aranyerem mint egy amerikai   •   katalin hercegne teniszutot ragadott es nem akarkit hivott ki egy meccsre foto 3   •   dupla   •   itt a naszajandek igazgatoi szeket kap putyin tancpartnere   •   capakat tartott a medenceben 2   •   miley cyrus legfrissebb fotoi eleg fenekhangsulyosak lettek   •   turul ragadott el egy g mercit a ferencvarosban   •   a koronavirus ujabb variansat fedeztek fel itt a lopakodo omikron aminek mar a neve is baljos 3   •   olaszországban   •   treatment   •   nissanindexphpoption   •   optima   •   megis mi az hogy alternativ nepszavazas   •   kicsit gondolkodni kellett de azert megoldhato volt a matekerettsegi a diakok szerint   •   husvet europaban hogyan unnepelnek mas orszagokban   •   a felvonorol kiabaltak le a sielonek hogy uldozi egy medve   •   a hyundai ioniq 5 n nemcsak ugy hangzik mint egy i30 n de vezetni is olyan erzes   •   4 óra