Drámai csatában, büntetőpárbajban jutott BL-döntőbe a Ferencváros

Az ellenfél a Zalánki Gergővel felálló, címvédő Pro Recco lesz.
2024-06-05 23:07:22

2024-06-05 23:06:26

Írország-Magyarország 2-1, Szoboszlaiék vereséggel kezdték a hangolást az Eb-re

Bár több helyzetet alakított ki és mezőnyfölényben volt, elbukta utolsó előtti felkészülési mérkőzését az Eb előtt a magyar válogatott Dublinban.
2024-06-04 23:07:11

2024-06-04 23:07:06

Utolsó előtti felkészülési mérkőzését vívja az Eb előtt a magyar válogatott Dublinban.
2024-06-04 22:10:06

2024-06-04 22:09:40

2024-06-04 21:10:36

2024-06-04 21:10:30

Ebben a mezben lép pályára a magyar válogatott kedd este

Dublinban játszik felkészülési meccset Marco Rossi csapata.
2024-06-04 13:09:38

A Ferencváros is jól járt a Real Madrid BL-győzelmével

Nem csak a spanyol bajnok örülhetett szombat este.
2024-06-02 13:10:24

A bűngyenge Real Madrid körözte le Puskásékat a BL-döntőben

A spanyolok által is lebecsült Dortmund csak magára és a bíróra vethet, hogy nem nyerte meg a meccset az első félidőben.
2024-06-02 06:07:09

Óriási botrány Londonban a BL-döntőn

Már az első percben le kellett állítani a meccset.
2024-06-01 22:07:35

Nyereséges lett a Ferencváros stadionjának üzemeltetése, 280 milliót vettek ki a tulajdonosok

Sorozatban harmadik évben csökkent a ferencvárosi stadiont üzemeltető Sportfive profitja, de még mindig százmillió forint fölött marad.
2024-05-30 11:11:59

Csak egy magyar csapat szerepel az EA Sports FC 24-ben, a Ferencváros

A magyar bajnokság hiányában a nemzetközi kupaszereplés lehet a kulcs ahhoz, hogy bekerüljenek a hazai csapatok a világ legnépszerűbb sport videójátékába.
2024-05-28 18:08:53

Utolsó NB II-es meccsét is megnyerte a bajnok Nyíregyháza

Vasárnap dől el, hogy a Győr vagy a Vasas jut fel az NB I-be.
2024-05-25 20:08:39

Fölényes sikerével bajnok lett a Fradi női kézilabdacsapata

A Győr és a Debrecen ki-ki meccset vívott a második helyért.
2024-05-22 20:10:19

Megvan az olimpiai felkészülési programja a férfi és a női kéziválogatottnak

Július 13-án Győrben játszik páros felkészülési mérkőzést a férfi és női válogatott.
2024-05-21 14:11:51

A Győr és a Vasas az év legjobb meccsét játszotta az NB II-ben

A feljutásért vívott rangadón már az első félidőben öt gól született.
2024-05-20 22:09:20

Nekik huszonöt: folytatódott az Újpest történelmi vesszőfutása a Ferencváros ellen

Nem csak a városi riválist, ezúttal már 107 évvel ezelőtti önmagát is felülmúlta a zöld-fehér gárda.
2024-05-19 23:07:18

2024-05-19 23:06:15

Hihetetlen összeomlás után is megnyerte a BL-bronzot a Győr

A Győr lehengerlő első félidőt követően látványosa visszaesett a második játékrészre, de nagy csatában végül legyőzte 28-27-re a dán Esbjerget és megnyerte a női kézilabda Bajnokok Ligája bronzmeccsét a budapesti négyes döntőben. The post Hihetetlen összeomlás után is megnyerte a BL-bronzot a Győr first appeared on 24.hu.
2023-06-04 17:08:50

Magyarország-Törökország 0:0, élőben a hvg.hu-n

Barátságos Eb-felkészülési mérkőzést játszik a magyar és a török válogatott csütörtök este a Puskás Arénában, a meccset folyamatosan frissülő cikkben közvetítjük.
2024-03-22 21:10:44

2024-03-22 21:10:31

Magyarország-Törökország 1:0, élőben a hvg.hu-n

Barátságos Eb-felkészülési mérkőzést játszik a magyar és a török válogatott péntek este a Puskás Arénában, a meccset folyamatosan frissülő cikkben közvetítjük.
2024-03-22 22:14:14

2024-03-22 22:10:37

Ismét Fradi-meccsen volt Gáspár Győző: a stadion nevét viszont még nem sikerült megtanulnia

Csütörtökön a Ferencváros 1-1-es döntetlent ért el a Groupama Arénában a belga Genk csapata ellen a labdarúgó Konferencia Liga csoportmérkőzéseinek negyedik fordulójában. A helyszínen tekintette meg a meccset Gáspár Győző is, aki
2023-11-10 08:05:55

2023-11-10 08:05:47

Képgaléria: Így ünnepelte a magyar csapat és az egész stadion az Eb-részvételt

Az utolsó meccsét is megnyerte vasárnap hazai pályán Marco Rossi csapata, amely hazai pályán veretlenül jutott ki a foci-eb-re.
2023-11-19 18:09:33

2023-11-19 18:09:23

Román botránybíró vezeti Szoboszlaiék keddi felkészülési meccsét

Ovidiu Hategannak akadtak botrányai, de drámai pillanatoknak is volt már főszereplője a pályán.
2024-03-24 17:09:54

Tunéziai válogatott játékost igazolt a Ferencváros

Az ötszörös bajnok középpályás 2019-ben megnyerte az afrikai Bajnokok Ligáját is.
2023-07-02 15:09:06

Második meccsét is megnyerte a világbajnokságon a jégkorong-válogatott

Hátrányból fordítva, végül simán nyert a magyar csapat.
2024-04-30 19:09:14

Itt nézheti élőben a magyar-osztrák női hokimeccset - videó

Az Origo élőben közvetíti a magyar csapat felkészülési meccsét.
2024-04-13 15:08:37

Védelmi hiba után egyenlített Csehország, döntetlent játszott a válogatott - Magyarország?Csehország felkészülési mérkőzés percről percre

Marco Rossi csapata felkészülési mérkőzésen lépett pályára.
2023-09-10 21:48:28

Hat gólt ütve győzték le a magyar hokisok Olaszországot a vb főpróbáján

Don MacAdam együttese az utolsó felkészülési összecsapását vívta a házigazda ellen.
2024-04-24 12:09:52

2024-04-24 12:07:18

Elég volt a döntetlen a Kisvárda ellen: megvan a Fradi 35. bajnoki címe

A Ferencváros megnyerte sorozatban a hatodik, összességében pedig a 35. bajnoki címét, mivel hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a kieső helyen álló Kisvárdával a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának második szombati mérkőzésén.
2024-04-20 20:09:30

2024-04-20 20:09:12

A Szeged magabiztos győzelemmel, a Veszprém döntetlennel hangolt az új szezonra

A magyar kézilabdázás két kiemelkedő csapata lejátszotta utolsó nemzetközi felkészülési mérkőzését.
2023-08-25 18:47:10

A legnagyobb rivális ellen szakadt meg a Fradi veretlenségi sorozata

Hihetetlenül izgalmas meccset játszott egymással két magyar BL-sztárcsapat.
2024-05-11 20:08:58

?Remélem, a sport egyszer visszaadja nekik? ? indokolatlanul okoztak sérüléseket az olaszok

Felkészülési meccseken durvultak az olaszok, több játékosunk lesérült.
2023-06-16 17:12:27

Dibusz Dénes üzen a Fradi szurkolóknak

A Ferencváros kapusa három felejthetetlen hazai meccset kapott a Konferencia-ligában.
2023-12-14 22:11:44

Putyin nyert, itt vannak az első eredmények

Vlagyimir Putyin a szavazatok 87,97 százalékát megszerezve megnyerte az orosz elnökválasztást - derült ki Reuters beszámolója szerint az első hivatalos eredményekből, amelyeket az oroszországi urnazárások után közöltek.
2024-03-17 20:10:44

Sokgólos meccset szeretne látni a korábbi magyar válogatott focista az Fradi-Paks rangadón

A 47 éves szakember szerint nem kérdés, hogy Magyarországon a Ferencváros rendelkezik a legerősebb kerettel.
2024-04-06 13:08:37

Remek formában várja a világbajnokságot a női jégkorong-válogatott

A magyar csapat pénteken és szombaton is felkészülési mérkőzést játszik hazai pályán Ausztria ellen.
2024-04-10 18:11:55

A Vasas nem tudott kifogni a Ferencvároson, egy lépésre a 26.!

Csupán az első negyed volt szoros.
2024-05-18 16:09:40

Sima győzelemmel került egy lépésre a címvédéstől a Ferencváros

2024-05-18 16:07:22

Ennyire jó fotók voltak? Kiszivárogtatták a választáson induló édesanya OnlyFans-képeit, mégis simán nyert

Megnyerte a helyi választást egy 29 éves amerikai nő, akiről mindössze pár nappal a szavazás előtt elkezdték terjeszteni az OnlyFans-oldaláról lelopott erotikus fényképeket.
2023-05-19 20:09:42

Hivatalos: május 28-án dől el a török elnökválasztás

Erdogan ugyan megnyerte az első fordulót, de nem sikerült 50 százalék plusz egy voksot összegyűjtenie.
2023-05-16 02:13:38

2023-05-16 02:15:39

A negyeddöntőben ért véget Marozsán Fábián menetelése a sanghaji tenisztornán

A világranglista 91. helyén álló magyar játékos az első szettet megnyerte, de a 17. helyre sorolt lengyel ellenfele fordítani tudott.
2023-10-12 15:16:15

2023-10-12 15:16:53

29-25-ös vereséget szenvedett a Németországban játszott felkészülési mérkőzésén a női kézilabda-válogatott. A magyar csapatból Vámos Petra négy góllal zárt, a Kossuth Rádiónak értékelt a találkozót követően, azt mondta, az ellenfél nagyon precíz volt és az eredmény miatt van benne hiányérzet. Ha csak a saját játékunkat nézzük, nagyon sokat léptünk előre az előző mérkőzésekhez képest
2023-11-06 04:06:13

Törökveréssel lett meg az Aranycsapat óta nem látott magyar széria

Szoboszlai büntetője döntött a válogatott idei első meccsén, Schäfer gólját les miatt vették el.
2024-03-22 23:07:43

2024-03-22 23:06:35

A világ egyik legjobb teniszezője zsinórban harmadik meccsét veszítette el

Alexander Zverev döntő játszmában legyőzte Carlos Alcarazt az ATP-világbajnokság csoportkörének első meccsén. Az első szettet a spanyol játékos nyerte rövidítés után, majd a második játszmában azonnal brékelni tudott Zverev és magabiztosan egyenlített ki. Jöhetett a mindent eldöntő szett, amiben a német jobban kezdett, 2:2 után elvette ellenfele adogatását és ezt kihasználva újra hozta a játszmát, egyben a meccset is behúzta. Alcaraz pocsék formában van, október 11-én Grigor Dimitrov ejtette ki sanghaji tenisztorna negyeddöntőjében, majd Párizsban Roman Safiullin ellen szettet sem nyert. Érdek...
2023-11-14 00:07:14

Klopp szerint nehezebb volt meccset nyernie hétvégén a Liverpoolnak, mint fordítani a Barcelona ellen

Őrült meccset játszottak Szoboszlai Dominikék a Newcastle ellen a Premier League-ben.
2023-08-28 09:45:25

Kézilabda BL-döntő: Vipers-Ferencváros (élő)

A csodával határos feltámadást produkált az Esbjerg ellen a Ferencváros, amely így azt követően, hogy története során először szerepel a Final Fourban, azzal a lendülettel be is jutott a sorozat döntőjébe. Különösen úgy extra ez, hogy már tudjuk: a vezetőedző, Elek Gábor, valamint a klub történetének egyik ikonikus alakja, Szucsánszki Zita is utolsó ferencvárosi mérkőzésére készül. Az ellenfél a norvég Vipers lesz, amely az elődöntőben az első félidőben igazi űrkézilabdát mutatott be a Győr ellen. The post Kézilabda BL-döntő: Vipers-Ferencváros (élő) first appeared on 24.hu.
2023-06-04 19:10:35

A 17 éves Márton Luana első felnőtt világbajnokságán aranyérmes lett

Az U21-es Európa-bajnok hat meccset nyert meg.
2023-05-30 02:10:54

Megnyerte első raliversenyét Lukács László

A kategóriájában megnyerte első raliversenyét a Tankcsapda frontembere, Lukács László, aki navigátorként vett részt a versenyen.
2023-11-22 22:06:00

2023-11-22 22:05:50

Azonnali hatállyal távozott a ferencvárosi kézis, az új csapata is megvan

Jelena Despotovic elhagyja a Ferencváros női kézilabdacsapatát, és a Buducnost Podgoricánál folytatja, jelentette be csütörtökön a montenegrói klub, amely azt is közölte, hogy már túl is van az első edzésen új csapattársaival. A Ferencváros még nem adott ki hivatalos közleményt a játékos távozásának okáról. Despotovic már játszott a Fradiban a mostani Bajnokok Ligája-szezonban, így csak az egyenes kieséses szakaszban léphet pályára a podgoricaiaknál, ha a csapat továbbjut a csoportkörből. Mivel nem voltak komoly játékpercei a Ferencvárosban, igyekszik majd visszatérni arra a szintre, amellyel ...
2023-11-02 10:07:48

Szerbia-Magyarország az Eb-selejtezőben: 1:2 - élőben a hvg.hu-n!

Kezdődik az Eb-selejtező G-csoportjának ötödik fordulója: Szerbia a csoport második, Magyarország az első helyről vág neki. A meccset élőben közvetítjük.
2023-09-07 21:37:13

2023-09-07 21:49:47

Bajnokveréssel zárult az NB I idei szezonja

Az aranyérmes Ferencváros Mezőkövesden is kikapott.

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   apro hirdetesek   •   dubaj   •   ors   •   aproka1   •   slash   •   wmn   •   advertise   •   marka   •   fold napja 2024   •   al ain   •   talpra magyarok   •   marina city   •   ingyenhirdetes   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   elmar wepper   •   akgggarmi   •   natcon   •   pain hustlers   •   "ing   •   kádak   •   esten   •   b rös   •   akc   •   f1 mexico   •   pepper x   •   Evita   •   stat   •   szaz   •   1947   •   bayern arsenal   •   haarp   •   superapro   •   aaa   •   post malone   •   mobile   •   dior   •   seoul   •   netapro   •   danka   •   reacher   •   omegle   •   ingatlan   •   invincible   •   bableves   •   travis kelce   •   energiaital   •   kek pelikan

TOP keresesek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   eséjnövelő   •   B1717N1717GYIREG1717 NYEK   •   stop it cnn reporter dismisses talk about adeles weight 2   •   ezek a csillagjegyek orok fiatalok maradnak 3   •   meghalt a dunaujvarosi kezilabdacsapat gyuroja 2   •   franciaďšËgyolcsďš   •   bomagalkatr   •   galambgél   •   dramai csataban buntetoparbajban jutott bl dontobe a ferencvaros   •   kiadtak a riasztast jon a vihar   •   cipruson elszabadult a pokol a rekkeno hoseg miatt leallt az elelmiszer szallitas felfuggesztettek a kulteri epitkezeseket 3   •   kulcsar edina es g w m kozos gyerekenek akkora a micsodaja hogy a rapper szerint az orvos megijedt tole video 2   •   israel launches new military operation in central gaza   •   galambos lajos lanya mindenben kikeri edesapja velemenyet   •   harom ev utan ujra dontos a fradi a vizilabda bajnokok ligajaban   •   1020mcart20phpidand8   •   megunta a varakozast tavozna a red bull pilotaja   •   skandinav lotto itt vannak az e heti nyeroszamok 23   •   slovak pm blames shooting on oppositions hatred   •   gyerekekkel kampanyolt a fideszes jelolt nagykoroson de nem gondolja hogy hibazott volna 2   •   vogel fejjel vedte az otmeterest bl dontos a fradi   •   olvasoink velemenye a dugodij bevezetesevel a parkolasi dij emelesevel es a sebessegkorlatozassa l kapcsolatban 2   •   az unios ugynokseg szerint novekszik a szegenyseg es a rasszizmus europaban   •   hadat uzentek a dezinformacionak az unios intezmenyek   •   metro ele ugrott egy fiatal ferfi 2   •   tortenelem a szemunk elott 19 evesen ult fel a vilag tronjara a szupertehetseg   •   french police arrest russian ukrainian man on bomb making charges   •   putin claims russia holding thousands of ukrainian prisoners of war   •   gyerekekkel kampanyolt a fideszes jelolt nagykoroson de nem gondolja hogy hibazott volna   •   value of us tech giant surges past 3tn overtaking apple   •   metro ele ugrott egy fiatal ferfi 3   •   gyilkos osztonrol beszel a magyar valogatott eb ellenfelenek bl gyoztes sztarja   •   szirszkij nehez a helyzet a frontvonalon de kozel lehet a fordulat   •   elfogtak egy orosz ukran kettos allampolgart parizs mellett miutan hotelszobajaban robbantott   •   tobbet irunk magyar peterrol mint orban viktorrol de neki ez sem eleg   •   british banknotes featuring king charles iii enter circulation   •   ajtoablakcsereutnija   •   unios ugynokseg a novekvo megelhetesi koltsegek miatt minden otodik ember szegenysegbe sullyedt europaban   •   starmer accuses sunak of lying about labour tax plans   •   putin warns germany against delivering taurus missiles to ukraine   •   cipruson elszabadult a pokol a rekkeno hoseg miatt leallt az elelmiszer szallitas felfuggesztettek a kulteri epitkezeseket 2   •   ukran fougyesz oroszorszag kozel ezer ukran gyereket olt meg 2014 ota   •   allami tamogatasok nelkul is eletkepesek az e autok   •   ujabb bizonyitekot talaltak madeleine mccann ugyeben brucknert vegre kozvetlenul kapcsolhatjak a kislany eltunesehez 3   •   oriztebe vettek tizenharom embert a stanford egyetemen   •   negyven evesnel is idosebb dizelmozdonyokkal vag neki a mav az eszaki balaton parton a turistaszezonnak   •   ujranyit a legendas etkezde   •   szoboszlai utan ujabb magyar jatekos kerulhet angol sztarcsapathoz   •   megujult az orszagos szechenyi konyvtar jeles napok elnevezesu online tartalomszolgaltatas a   •   soha nem volt meg ilyen magas a magyarok hitelkartya tartozasa 2